Takip et
Pazartesi, Şubat 26, 2024
 • Profesyonel yazılım hizmetleri

  Profesyonel yazılım hizmetleri

  Uzman mühendis kadromuzla her türlü teknik yazılım ihtiyacınızda yanınızdayız.
 • Makro, eklenti, VBA, VSTO, .NET yazılımları

  Makro, eklenti, VBA, VSTO, .NET yazılımları

  Revit, AutoCAD, Inventor, Excel, SolidWorks, Word, Access gibi yazılımlarınıza eklenti yazılımlar yazarak ihtiyacınıza tam olarak hizmet etmesini sağlıyoruz.
 • 1
 • 2

asplan

 

Asplan için deprem güçlendirme çizim ve metraj yazılımı sözleşmesini imzaladık.

Asplan Mimarlık ve Mühendislik Ltd Şti. ile ilk yazılım çalışmamız başarılı şekilde sonuçlanmış ve şirket daha önce 1 haftada yaptığı metraj ve keşif işlerini saniyeler mertebesinde yapar hale gelmiştir. Bu başarılı çalışmamızın ardından birlikte ikinci yazılım çalışmamız olacak olan bina ve yapı güçlendirme çizim ve metraj yazılım sözleşmesini imzaladık.

Güçlendirme, yapıyı revize edecek, yapıya hayat verecek bir uygulamadır. Mevcut yapıların büyük bölümü bugünkü şartlara göre yapılmamıştır. Mevcut yapıların büyük bölümü inşa edildikleri tarihteki şartlara göre de yapılmamıştır. Yapılmış olanların da zamana ya da yaşanılan depremlere bağlı etkiler nedeni ile deprem yükü taşıma güçlerinde önemli azalmalar oluşmuş olabilir.

Bu güçlendirme uygulaması, çok vakit alıcı ve zahmetli çizim süreçleri içermektedir. Bu aşamada biz devereye giriyoruz ve firmanın yaptığı işi izleyip, buna göre fizibilite çalışmaları yaparak, en optimum sonuç geliştirerek, firmanın hem çalışma performansında 10 katlara varan artış sağlamakta, hem de personelin keyifli ve hatasız çalışma ortamına kavuşmasını sağlamaktayız.

Yazılım müşterimizin kullandığı daha ekonomik CAD çözümü olan GstarCAD programı altında çalışacak şekilde yazılmaktadır.

Programın ilk modülü olan Ankraj çizim kısmı tamamlanmış ve teslim edilmiştir.

Siz de işinizde bir adım değil adımlarca önde olmak isterseniz, yaptığınız işe özel Excel ve CAD yazılımları geliştirmek için uzman mühendis yazılımcılarımızla her an hizmetinizdeyiz.