Takip et
Pazartesi, Şubat 26, 2024
 • Profesyonel yazılım hizmetleri

  Profesyonel yazılım hizmetleri

  Uzman mühendis kadromuzla her türlü teknik yazılım ihtiyacınızda yanınızdayız.
 • Makro, eklenti, VBA, VSTO, .NET yazılımları

  Makro, eklenti, VBA, VSTO, .NET yazılımları

  Revit, AutoCAD, Inventor, Excel, SolidWorks, Word, Access gibi yazılımlarınıza eklenti yazılımlar yazarak ihtiyacınıza tam olarak hizmet etmesini sağlıyoruz.
 • 1
 • 2

himtes

Ülkemizin en büyük hava kanalı imalatçılarından ve kurumsal şirketlerinden birisi olan Himtes Havalandırma için kanal sipariş ve maliyet analizi yazılım sözleşmesini imzaladık.

En son teknoloji olan VSTO teknolojisiyle ve Excel tabanlı olarak yazılacak yazılım, 1 ay içerisinde tamamlanıp, teslim edilmiş, sistem olarak kullanılmaya başlanmıştır. Himtes, imalat kataloğundaki ürünlerin, bütün personeli tarafından standard, hatasız, otomatik ve sistematik olarak sipariş formlarının hazırlanması ve maliyet analizinin yapılması için böyle bir arayış içerisine girmiş ve araştırmalar sonucunda şirketimizi seçmiştir. Kendilerine teşekkür ederiz.

Her türlü teklif ve maliyet analizini hazırlayıp, istenen komisyon oranına göre sunan, işçilik maliyeti, malzeme maliyeti, boya, izolasyon, conta, imalat icmali, malzeme ihtiyacı gibi bütün verileri en ince ayrıntısına kadar sunan yazılım, dakikalar içerisinde firmaya özgü bir şekilde profesyonel olarak sunmaktadır. Müşterilere hazırlanıp dağıtılacak olan bir sonraki yazılım ile firmaya iletilecek teklif taleplerine sadece tek tuşla anında teklif hazırlanabilecektir.

Her türlü çizim, dizayn, hesap, analiz özel yazılım ihtiyaçlarınızda bizimle irtibat kurabilirsiniz.