Takip et
Pazartesi, Şubat 26, 2024
 • Profesyonel yazılım hizmetleri

  Profesyonel yazılım hizmetleri

  Uzman mühendis kadromuzla her türlü teknik yazılım ihtiyacınızda yanınızdayız.
 • Makro, eklenti, VBA, VSTO, .NET yazılımları

  Makro, eklenti, VBA, VSTO, .NET yazılımları

  Revit, AutoCAD, Inventor, Excel, SolidWorks, Word, Access gibi yazılımlarınıza eklenti yazılımlar yazarak ihtiyacınıza tam olarak hizmet etmesini sağlıyoruz.
 • 1
 • 2

Rönesans Holding

ronesans2

NZN; ARGE, mühendislik, yazılım konularında Rönesans Holding Çözüm Ortağıdır.

Tanrıöver Mühendislik Yazılımlarımızı Kullanmaya Başladı

Geleceğin projesi ödülünü alan Mall of İstanbul’un ve ülkemizin en önemli projelerinin mekanik tesisat proje tasarımlarını yapan Tanrıöver Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Cevat Tanrıöver Beyi ofisinde ziyaret edip çalışmalarımız hakkında bilgi verdik.

Tanrıöver Mühendislik

TOKİ Yazılımlarımızı Kullanmaya Başladı

Tesisat Metraj ve Yaklaşık Maliyet yazılımımızın doğru çalıştığı TOKİ tarafından onaylanarak, çoklu alım yapılmış ve kullanılmaya başlanmıştır. Elle aylar süren çok hassas yapılan metraj çalışmaları ile programımız tarafından saniyeler içerisinde çıkarılan metraj ve keşif sonuçları karşılaştırılmış ve birebir aynı sonuçlar alındığı tespit edilmiştir. Uzun süren denemelerden sonra programımızın güvenilirliği, işlere kattığı pratiklik ve hız kurum tarafından tescil edilmiş olup kurum içerisinde kullanılmaya başlanmıştır. İlk olarak ihale birimi tarafından kullanılmaya başlanan program mukayeseli keşif birimi tarafından da benzer test ve tetkiklerden geçtikten sonra toplu alım yapılarak kullanılmaya başlanmıştır.

 

tok

Kullanıcı Rekoru

Kullanıcılarımızdan BG Mühendislik Genel Müdürü Orhan TEMİZ Bey, son çalıştıkları projede 35 000 m² Hava Kanalı metraj ve keşfini, imalat detaylarıyla birlikte 2 saat içerisinde tamamladıklarını bildirmişlerdir.

Kendilerine programlarımızı kullandıkları için teşekkür ederiz.

bgmuhendislik

TESKON SODEX 2015

8-11 Nisan 2015 tarihlerinde İzmir'de düzenlenen 12. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi ve Teskon+Sodex Fuarında 231 nolu standda sizlerle beraber olduk. Çeşitli kamu kurum yetkilileri, MMO ve diğer oda yetkilileri tarafından yoğun ilgi gören standımızda kendi geliştirdiğimiz yazılımları sektör temsilcilerine tanıtma imkanı yakalamış olduk. Ayrıntılı bilgiler ve resimler kısa süre içerisinde sosyal ağlarımıza eklenecektir.

teskon-sodex-logo2015

Devamını oku: TESKON SODEX 2015

Diğer Makaleler...

 1. SODEX ANKARA 2015