Takip et
Pazartesi, Şubat 26, 2024
 • Profesyonel yazılım hizmetleri

  Profesyonel yazılım hizmetleri

  Uzman mühendis kadromuzla her türlü teknik yazılım ihtiyacınızda yanınızdayız.
 • Makro, eklenti, VBA, VSTO, .NET yazılımları

  Makro, eklenti, VBA, VSTO, .NET yazılımları

  Revit, AutoCAD, Inventor, Excel, SolidWorks, Word, Access gibi yazılımlarınıza eklenti yazılımlar yazarak ihtiyacınıza tam olarak hizmet etmesini sağlıyoruz.
 • 1
 • 2

 VSTO

Size özel Excel yazılımları yazarak çalışma hızınızı kat kat arttırıyoruz.

Excel içerisinde kendinize özel formüller, eklentiler oluşturabilirsiniz. İstediğiniz her türlü yazılımı Excel içerisinde yapmak mümkündür. Bu sayede Excel'in altyapısını ve gelişmiş araçlarını kullanarak hem de istediğiniz yazılıma sahip olmuş olursunuz.

Her şirketin yaptığı işi mutlaka daha hızlı ve hatasız olarak yapmasının bir yolu vardır. Bunun her zaman karmaşık programlar olması gerekmemektedir. Yapılacak çok basit programlar ile çalışma hızınızı kat kat arttırmak mümkün olmaktadır. En çok sıkıntı çekilen konuların başında metraj işi gelmektedir. Şirketlerin genelde talebi bu konuda olmaktadır.

Diğer konular hesaptan çizime, çizimden hesaba gibi diğer CAD programları ile iletişimi kapsamaktadır. Önemli olan programın size sağlayacağı faydayı tespit edip bununla ilgili uzman desteği almanızdır. Sizin için neler yapabiliriz, çalışma performansınızı nasıl arttırabiliriz, bunları görüşmek için lütfen bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yazılım teknolojimiz en son teknoloji olan VSTO sistemini kullanmaktadır. İhtiyaca göre Döküman bazlı veya Aplikasyon bazlı (add-in) geliştirilmektedir.

Sadece yeni yazılım geliştirerek değil, elinizde mevcut excel dosyalarınızı, hesaplarınızı, tablolarınızı optimize ederek, profesyonel hale getirmenize yardımcı olabiliriz. Şirketinize gelen müşterinize göstereceğiniz çalışma düzeniniz veya dışarıya gönderdiğiniz dosyanız şirketinizin ne kadar profesyonel çalıştığının en belirgin göstergesidir.

Hesaplarınız sadece formüllerden oluşuyorsa, kullanıcı inisiyatif kullanarak veya bilmeden bir formülü sildiği zaman bir dahaki sefer programınız yanlış çalışacaktır. Dosyanız kullanıcı hatalarına açıksa mutlaka bir yerde hata meydana gelecektir. Yapacağımız optimizasyon ve profesyonelleştirme hizmeti ile bu hataların önüne geçmiş, kafalardaki acabalar yok olmuş, prestijinizin sarsılmasının önüne geçmiş olacaksınız.