Takip et
Pazartesi, Şubat 26, 2024
 • Profesyonel yazılım hizmetleri

  Profesyonel yazılım hizmetleri

  Uzman mühendis kadromuzla her türlü teknik yazılım ihtiyacınızda yanınızdayız.
 • Makro, eklenti, VBA, VSTO, .NET yazılımları

  Makro, eklenti, VBA, VSTO, .NET yazılımları

  Revit, AutoCAD, Inventor, Excel, SolidWorks, Word, Access gibi yazılımlarınıza eklenti yazılımlar yazarak ihtiyacınıza tam olarak hizmet etmesini sağlıyoruz.
 • 1
 • 2

arge

Her türlü yazılım ar-ge hizmetlerini sizin yerinize yapıyoruz. Projelerinizde özel yazılım ihtiyaçlarınızda, yapılması gereken araştırma geliştirme hizmetlerini en son teknoloji ürünlerini kullanarak profesyonel kadromuzla en uygun ve optimal çözümü bularak uyguluyoruz.

Ayrıca sunmakta olduğumuz profesyonel danışmanlık hizmeti ile mevcut AutoCAD ve Excel programlarınızın, hesaplamalarınızın şirketinize yakışır bir şekilde, profesyonel olarak optimizasyonunun, gerekiyorsa yeniden yazılmasının, ara yüzlerle, en son teknolojik imkanlarla desteklenmesini sağlıyoruz. Basit lisp ve makroları herkes yazabilir, bunlar 1990 ların teknolojisi olup, şirketinize profesyonel bir görünüm, prestij katmaz, tıpki 2010 ları devirdiğimiz bu yıllarda Windos95, AutoCAD R14 kullanmakla övünülemeyeceği gibi. Kullanmakta olduğumuz .NET teknolojisi ile ve teknolojik gelişmeleri sürekli yakından takip ederek en güncel, en modern, en kullanışlı yazılım tecrübelerimizi sizlere aktarmamıza, şirketinizin prestijinin artmasına yardımcı olabiliriz.

Kullanacağınız yazılım ne olursa olsun, projeniz ne olursa olsun mutlaka daha kolay yapabileceğiniz, kaynak tasarrufu sağlayabileceğiniz, bu sayede daha çok kar etmenizi sağlayacak bir yol vardır. Bize danışmanız mutlaka avantajınıza olacaktır. Bu şekilde işinize yoğunlaşıp konsantre olabilirsiniz, diğer konularla biz meşgul olalım.