Takip et
Pazartesi, Şubat 26, 2024
 • Profesyonel yazılım hizmetleri

  Profesyonel yazılım hizmetleri

  Uzman mühendis kadromuzla her türlü teknik yazılım ihtiyacınızda yanınızdayız.
 • Makro, eklenti, VBA, VSTO, .NET yazılımları

  Makro, eklenti, VBA, VSTO, .NET yazılımları

  Revit, AutoCAD, Inventor, Excel, SolidWorks, Word, Access gibi yazılımlarınıza eklenti yazılımlar yazarak ihtiyacınıza tam olarak hizmet etmesini sağlıyoruz.
 • 1
 • 2

corel 

 

CorelDraw ve Adobe InDesign gibi grafik programları ile çalışırken sürekli tekrarladığınız işlemleri vba, makro yazılımı ile çok basit bir hale getirebilirsiniz.

CorelDraw ve Adobe InDesign gibi grafik programları ile çalışırken sürekli tekrarladığınız işlemleri vba, makro yazılımı ile çok basit bir hale getirebilirsiniz. Bu şekilde 1 günde yaptığınız işlemleri size özel geliştireceğimiz, ihtiyaçlarınızı tam karşılayan özel yazılımlarla 10 dakikaya indirebileceksiniz. Hem maliyetlerinizi azaltmış, hem de verimliliğinizi arttırmış olarak rakiplerinizden sürekli önde olacak, daha ucuza iş yapacaksınız. Tüm baskı, reklam, tabela, dizgi, tasarım firmalarının rakiplerinden ve teknolojiden geri kalmamak için mutlaka işlerini hızlandıracak bu tür özel yazılımlara ihtiyaçları vardır.

Örnek olması açısından bir müşterimizin yazıp bitirdiği kitap serisinde fontların ve renk kombinasyonlarının değiştirilmesi gerekmiştir. Fakat yazımında en az 10 farklı font kullanılan metinlerin tümünü seçip kolayca fontlarını değiştirmek mümkün olamamıştır. Bunun için geliştirdiğimiz çözüm ile sadece değiştirilmek istenen fontları arayıp bulan ve bunları istenen fontlar ile değiştiren özel vba makro yazılmıştır. Bu makro ile el ile yapılması neredeyse imkansız olan 1000 lerce sayfa kitap fontları dakikalar içerisinde değiştirilmiştir. Aynı şekilde şekillerde kullanılan renk kombinasyonları da özel makro yazılımı sayesinde kolayca değiştirlip kitaplar baskıya hazır hala getirilmiştir.

Ayrıntılı bilgi için hemen arayın.