Takip et
Pazartesi, Şubat 26, 2024
 • Profesyonel yazılım hizmetleri

  Profesyonel yazılım hizmetleri

  Uzman mühendis kadromuzla her türlü teknik yazılım ihtiyacınızda yanınızdayız.
 • Makro, eklenti, VBA, VSTO, .NET yazılımları

  Makro, eklenti, VBA, VSTO, .NET yazılımları

  Revit, AutoCAD, Inventor, Excel, SolidWorks, Word, Access gibi yazılımlarınıza eklenti yazılımlar yazarak ihtiyacınıza tam olarak hizmet etmesini sağlıyoruz.
 • 1
 • 2

55384 7360Her türlü profesyonel teknik yazılımlar geliştirmekle beraber, kullanmakta olduğunuz AutoCAD, Microsoft Excel, CorelDraw, SolidWorks, Microsoft Word, Microsoft Access,... gibi otomasyon, VBA, makro yazımı, programların birbiri ile etkileşimli çalışmasını destekleyen bütün yazılımlara eklentiler yaparak yaptığınız bütün işleri hatasız, hızlı ve zevkli hale dönüştürüyoruz.

Yaptığınız işi kolaylaştırmak ve hızlandırmak için işyerinize teknik programlar alıyorsunuz, yine de her şeyi tam olarak sizin çalışma sisteminize uygun hale getiremiyorsunuz. Çünkü, bu programlar geniş bir pazara hitap ederler ve ancak genel komutları içerirler. şekil çizmek, yazı yazmak, toplama, çıkarma yapmak gibi. Ancak, çeşitli hesaplamalar sonucu oluşan bir geometri çizmeyi, sürekli tekrarladığınız düzenlemeleri kolayca yapmayı, size özel komutlar ve hesap formüllerinin olmasını istiyorsanız bu aşamada biz devreye giriyoruz.

Programlarınızın, sizin başka hiçbir düzenleme yapmayacak şekilde, tam çalışma sisteminize ve formatınıza uygun şekilde çalışmasını, sizin aracılık etmeden birbirleriyle veri alıp vermesini (Excel de yapılan hesapların, AutoCAD de otomatik olarak çizime ve işleme dönmesi yada tam tersi gibi)  ve tam olarak size hizmet edecek hale gelmesini sağlıyoruz.

Bugün en yaygın kullanılan AutoCAD, Inventor, SolidWorks, Excel, Word, Access, Corel,… gibi programlar, çok kapsamlı ve geliştirilmeye açık programlardır. Hangi sektörde kullanacaksanız o sektöre hizmet edebilirler, tâbii bunun için bunların içine ek yazılımlar yazılması gerekir.

Bu şekilde bu programları tam sizin işinize uygun hale getirebilirsiniz ve :328928_3532-1.jpg

 • Vakitten tasarruf etmiş olursunuz.
 • ınsan faktöründen kaynaklanan hataları (yazım hatası gibi) ortadan kaldırmış olursunuz.
 • Çalışanların yüzlerce, binlerce kez aynı şeyleri tekrar etmesi iş motivasyonunu ve çalışma zevkini ortadan kaldırır. Bir süre sonra yaptığı işten tiksinir hale gelir. Bunları otomasyona bağlamakla çalışanların sıkılarak değil, zevk alarak iş yapmasını sağlamış olursunuz.
 • Programlarınızın içine kendi araç çubuklarınızı, menülerinizi, komutlarınızı ve formüllerinizi oluşturabilirsiniz.
 • Programların birbirleriyle, kendi kendilerine veri alıp vermesi binlerce kez yapılmış işlerin, ileride olabilecek bir değişiklikte tek bir işlemle otomatik olarak güncelleşmesini sağlar.

Kendinize sıfırdan yazılım yaptırmak yerine, bu gibi dünya üzerinde ekol olmuş programları işinize optimize etmenin bir diğer avantajı da; bu programlar her yıl yüzlerce çıkan programların arasından sıyrılmış, kullanılabilirliği ve güvenilirliği herkesçe ispatlanmış, kullanıcı dostu (user friendly) arabirimleri sayesinde çok rahat kullanılan ve hemen hemen herkes tarafından bilinen, artık kendi sektörlerinin standardı haline gelmiş yazılımlardır.

333055_1717.jpgEski veya yeni personelinize yeni bir program için eğitim vermenize gerek yoktur. Bizim ekleyeceğimiz menü, tuş, komut ve formüllerle zaten bildikleri bu programların çok güçlü altyapısını kullanmaya devam edebileceklerdir.

Hiçbir firmanın çalışma sistemi başka bir firmanınkine uymaz, tamamen aynı işi yapıyor olsalar bile. Bu yüzden biz, programlarınızın, tamamen sizin yaptığınız işe özel, sadece sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak hale gelmesini sağlıyoruz.

“Bu işler nasıl olsa bir şekilde yapılıyor” düşünce tarzı, içinde bulunduğumuz teknoloji çağına uygun bir düşünce tarzı değildir. Çalışanlarınızın nasıl çalıştıklarını anlattığımız gözle izlerseniz, tek tuşla yapmak varken, gereksiz yere vakit kaybettiğiniz bir çok işi aslında sizin de yaptığınızı fark edeceksiniz. Her vakit kaybettiren iş sadece teknik olan işler değildir. Bir çizgiyi bin kere çizip, bin kere aynı düzenlemeyi yapıyorsanız, bu bile üzerinde durulması gereken önemli bir meseledir.