Takip et
Pazartesi, Şubat 26, 2024
 • Profesyonel yazılım hizmetleri

  Profesyonel yazılım hizmetleri

  Uzman mühendis kadromuzla her türlü teknik yazılım ihtiyacınızda yanınızdayız.
 • Makro, eklenti, VBA, VSTO, .NET yazılımları

  Makro, eklenti, VBA, VSTO, .NET yazılımları

  Revit, AutoCAD, Inventor, Excel, SolidWorks, Word, Access gibi yazılımlarınıza eklenti yazılımlar yazarak ihtiyacınıza tam olarak hizmet etmesini sağlıyoruz.
 • 1
 • 2

Büyük ölçekli projelerde başlı başına bir sıkıntı olan evrak, döküman, cihaz listesi, teknik döküman, teknik veri kontrol işlerini kendi bünyemizde geliştirdiğimiz ve değişik formatlara göre kolaylıkla adapte ettiğimiz yazılımlar ile hatasız ve sorunsuz olarak yapmaktayız.

Rönesans Holding bünyesinde yapımına devam edilen 1 milyon m2 inşaat alanlı İkitelli Şehir Hastanesi işi bünyesinde bulunan onbinlerce santral, vana, fan gibi ekipman tedarikçilerinin PDF tabanlı teknik dökümanlarından tarafımızca kontrol edilmektedir. Bu sayede önerilen cihazların teknik şartnameleri karşılayıp karşılamadıkları, 10 larca farklı kriteri sağlayıp sağlamadıkları hatasız olarak kontrol edilmektedir. Şartname değerlerini sağlamayan kriterler otomatik olarak yorumlanmakta ve karşı tarafa durum raporlanmakta ve düzeltmeler yapılmaktadır. Bu işler normalde firmalar arasında sürekli kontrol ve revizyon süreçleri yaşanmasına ve siparişlerin ve işlerin uzamasına sebep verebilmektedir. Bu tür gecikmelerin verebileceği maddi ve manevi kayıplar ise çok can yakıcı boyutlara varabilmektedir. Geliştirdiğimiz sistem sayesinde bu tür sıkıntılar aşılmış olmaktadır.

Kontrol edilen dökümanların hehangi özel yapıda olmasına gerek yoktur. En dağınık ve bir düzeni olmayan PDF dökümanlarından bile istenilen her türlü bilgi, detay, teknik veri alınabilmektedir.

 

REFERANSIMIZ

ronesans2